Strona Główna    Kolonie    Sylwester w Górach    Zimowiska    Kursy/Szkolenia    Rezerwacja Hosteli    Oferty Pracy    Referencje    Kontakt  

SYLWESTER - oferta 2014/2015

Awaria. Nie można wyświetlić galerii na Twoim komputerze.

Powodów może być kilka:

 • Sprawdż czy masz zainstalowany najnowszy Flash Player.
 • POLSKA

  SYLWESTER W MIASTACH EUROPEJSKICH

  SŁOWACJA
  Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą Sylwester w górach na sezon 2014/2015.
  Już od ponad 10 lat organizujemy dla Was sylwestra w Polsce i na Słowacji. W naszej ofercie znajduje się zarówno sylwester studencki jak i sylwester dla bardziej wymagających klientów poszukujących wypoczynku w okresie sylwestrowym w obiektach o wyższym standardzie.

  W sezonie 2014/2015 przygotowaliśmy dla Was mozliwość jazdy na najlepszych stacjach narciarskich na Słowacji: Chopok, Ski Park Rużomberok, Wratna, Martinskie Hole, Wieka Racza, Donowal
  Dla osób nie lubiących jazdy na nartach polecamy gorące źródła w Liptovskim Mikulaszu, Beszenowej czy Turcianskich Teplicach.

  W Polsce proponujemy pobyt między innymi w Muszynie, oprócz wspaniałych warunków mikroklimatycznych możecie spędzić czas na białym szaleństwie na stokach Wierchomli.

  Nowością w tym roku jest oferta SYLWESTER EXPRESS. Propozycje te skierowane są dla osób, które chcą spędzić zabawę na ulicach znanych stolic europejskich. W sezonie 2014/2015 polecamy Sylwester w Wiedniu, Sylwester w Pradze.

   Kontakt

  © Mój Londyn - info(at)mojlondyn.pl

  do góry^

  Opublikowane na stronach internetowych turystyka.mojlondyn.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.